- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN przestarzałe/ eol
AXT end of life 18/MAY/2020.pdfZmiana statusu części PCN
Mult Dev NRND 18/Sep/2019.pdf Mult Devices NRND Retraction 16/Mar/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.342 | $2.34 |
| 200+ | $0.934 | $186.80 |
| 500+ | $0.903 | $451.50 |
| 1000+ | $0.888 | $888.00 |
AXT570124 Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - AXT570124 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - AXT570124
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Seria | F4S |
| Smoła | 0.016" (0.40mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 70 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 1mm |
| Wysokość nad forum | 0.038" (0.97mm) |
| cechy | Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | AXT570 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works AXT570124.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXT570124A | AXT560124 | AXT580124A | AXT550124 |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych AXT570124 PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla AXT570124 - Panasonic Electric Works.
AXT5E1226Panasonic Electric WorksRELAY F4S SERIES
AXT554124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET FPC .4MM 54POS SMD
AXT5CN124BP1Panasonic
AXT580164Panasonic
AXT5E1426Panasonic Electric WorksRELAY F4S SERIES
AXT570124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 70POS SMD GOLD
AXT550124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 50POS SMD GOLD
AXT5E1026Panasonic
AXT580124SE1PanasonicTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.