- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfZmiana statusu części PCN
2.73KHz.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfAXT564124 Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - AXT564124 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - AXT564124
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Seria | F4S |
| Smoła | 0.016' (0.40mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 64 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 1mm |
| Wysokość nad forum | 0.038' (0.97mm) |
| cechy | Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | AXT564 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works AXT564124.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXT554124A | AXT560124A | AXT546124 | AXT554124 |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AXT564124 PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla AXT564124 - Panasonic Electric Works.
AXT5E1026Panasonic
AXT5E1226Panasonic Electric WorksRELAY F4S SERIES
AXT5CN124BP1Panasonic
AXT580124SE1Panasonic
AXT546124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 46POS SMD GOLD
AXT550124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 50POS SMD GOLD
AXT554124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET FPC .4MM 54POS SMD
AXT580164Panasonic
AXT570124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 70POS SMD GOLDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.