- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.015 | $2.02 |
| 250+ | $0.78 | $195.00 |
| 500+ | $0.753 | $376.50 |
| 1000+ | $0.74 | $740.00 |
AXT580124 Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - AXT580124 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - AXT580124
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Seria | F4S |
| Smoła | 0.016" (0.40mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 80 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 1mm |
| Wysokość nad forum | 0.038" (0.97mm) |
| cechy | Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | AXT580 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works AXT580124.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXT580124A | AXT570124 | AXT570124A | AXT550124A |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AXT580124 PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla AXT580124 - Panasonic Electric Works.
AXT580164Panasonic
AXT5E2426Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 24POS SMD GOLD
AXT580124SE1Panasonic
AXT5E1426Panasonic Electric WorksRELAY F4S SERIES
AXT554124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET FPC .4MM 54POS SMD
AXT5E1026Panasonic
AXT5E1226Panasonic Electric WorksRELAY F4S SERIES
AXT5E1626Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 16POS SMD GOLD
AXT550124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 50POS SMD GOLD
AXT570124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 70POS SMD GOLD
AXT5CN124BP1PanasonicTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.