- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.772 | $0.77 |
| 200+ | $0.299 | $59.80 |
| 500+ | $0.289 | $144.50 |
| 1000+ | $0.283 | $283.00 |
AXT560124 Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - AXT560124 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - AXT560124
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Seria | F4S |
| Smoła | 0.016" (0.40mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 60 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 1mm |
| Wysokość nad forum | 0.038" (0.97mm) |
| cechy | Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | AXT560 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works AXT560124.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXT560124A | AXT570124 | AXT564124 | AXT546124 |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Smoła | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AXT560124 PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla AXT560124 - Panasonic Electric Works.
AXT5CN124BP1Panasonic
AXT550124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 50POS SMD GOLD
AXT544124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 44POS SMD GOLD
AXT554124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET FPC .4MM 54POS SMD
AXT546124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 46POS SMD GOLD
AXT580124SE1Panasonic
AXT580164Panasonic
AXT570124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 70POS SMD GOLDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.