- Jess***Jones
- 2026/04/17
Zmiana statusu części PCN
Mult Dev NRND 18/Sep/2019.pdfAXT554124 Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - AXT554124 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - AXT554124
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Seria | F4S |
| Smoła | 0.016" (0.40mm) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 54 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 1mm |
| Wysokość nad forum | 0.038" (0.97mm) |
| cechy | Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | AXT554 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works AXT554124.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXT554124A | AXT540124A | AXT546124 | AXT564124 |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AXT554124 PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla AXT554124 - Panasonic Electric Works.
AXT546124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 46POS SMD GOLD
AXT570124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 70POS SMD GOLD
AXT550124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 50POS SMD GOLD
AXT544124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 44POS SMD GOLD
AXT540224Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 40POS SMD GOLD
AXT580124SE1Panasonic
AXT554124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET FPC .4MM 54POS SMD
AXT540124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 40POS SMD GOLDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.