- Jess***Jones
- 2026/04/17
Opakowanie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.024 | $1.02 |
AXT550124A Specyfikacje techniczne
Panasonic Electric Works - AXT550124A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electric Works - AXT550124A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Seria | F4S |
| Smoła | 0.016' (0.40mm) |
| Pakiet | Strip |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 50 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 1mm |
| Wysokość nad forum | 0.038' (0.97mm) |
| cechy | Solder Retention |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Podstawowy numer produktu | AXT550124 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electric Works AXT550124A.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AXT550124 | AXT540124A | AXT554124A | AXT560124A |
| Producent | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Smoła | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych AXT550124A PDF i dokumentację Panasonic Electric Works dla AXT550124A - Panasonic Electric Works.
AXT538124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 38POS SMD GOLD
AXT540224Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 40POS SMD GOLD
AXT570124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 70POS SMD GOLD
AXT540124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET 40POS SMD GOLD
AXT554124APanasonic Electric WorksCONN SOCKET FPC .4MM 54POS SMD
AXT544124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 44POS SMD GOLD
AXT546124Panasonic Electric WorksCONN SOCKET 46POS SMD GOLDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.