- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
209895.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $341.60 | $341.60 |
209895 Specyfikacje techniczne
di-soric - 209895 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do di-soric - 209895
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | di-soric |
| Napięcie - Dostawa | 10V ~ 35V |
| Seria | - |
| Metoda pomiaru | Diffuse |
| Zasięg | 1.969" ~ 7.874" (50mm ~ 200mm) |
| Czas odpowiedzi | - |
| Pakiet | Retail Package |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Konfiguracja wyjściowa | Push-Pull, NC/NO |
| temperatura robocza | -10°C ~ 50°C |
| Źródło światła | Red Laser Diode (650nm) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Metoda połączenia | Connector, M12 |
| Długość kabla | - |
| Typ regulacji | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.50.1900 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak di-soric 209895.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 209895 | 209889 | 209902 | 209903 |
| Producent | di-soric | di-soric | di-soric | di-soric |
| Napięcie - Dostawa | 10V ~ 35V | 10V ~ 30V | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | Push-Pull, NC/NO | - | - | - |
| Typ regulacji | - | - | - | - |
| Zasięg | 1.969" ~ 7.874" (50mm ~ 200mm) | 0.118" (3mm) | - | - |
| temperatura robocza | -10°C ~ 50°C | -25°C ~ 70°C (TA) | - | - |
| Długość kabla | - | - | - | - |
| Metoda pomiaru | Diffuse | - | - | - |
| Metoda połączenia | Connector, M12 | - | - | - |
| Czas odpowiedzi | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package |
| Stopień ochrony | IP67 | IP67 | - | - |
| Źródło światła | Red Laser Diode (650nm) | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 209895 PDF i dokumentację di-soric dla 209895 - di-soric.
2098864-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY G LEF
2099.0Conta-Clip, Inc.FUSE LINK
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
2098866-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H L
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098865-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H RIG
2098864-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098864-3
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
2098866-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-2
209902di-soricMZ-C-T-26
209913di-soricDCB 30 MN 20 NO-3
209903di-soricMZ-C-T-18Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.