- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Caps Selection Guide.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.733 | $0.73 |
20990-09 Specyfikacje techniczne
Iskra - 20990-09 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Iskra - 20990-09
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Iskra |
| Napięcie znamionowe - DC | 3000V (3kV) |
| Napięcie znamionowe - AC | 440V |
| Tolerancja | ±20% |
| Zakończenie | PC Pins |
| Seria | KNB2530 |
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Główny odstęp | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Materiał dielektryka | Polypropylene (PP), Metallized |
| Pojemność | 10000 pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Iskra 20990-09.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 20990-09 | 2098866-2 | 2099.0 | 2098978-1 |
| Producent | Iskra | TE Connectivity AMP Connectors | Conta-Clip, Inc. | TE Connectivity AMP Connectors |
| Napięcie znamionowe - AC | 440V | - | 250 V | - |
| Napięcie znamionowe - DC | 3000V (3kV) | - | - | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C | - | - | - |
| Seria | KNB2530 | - | SI | - |
| Główny odstęp | 0.591" (15.00mm) | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.492" (12.50mm) | - | - | - |
| Tolerancja | ±20% | - | - | - |
| Pojemność | 10000 pF | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | - | Requires Holder | Through Hole |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Box | Bulk |
| Materiał dielektryka | Polypropylene (PP), Metallized | - | - | - |
| Aplikacje | General Purpose | - | - | - |
| Zakończenie | PC Pins | - | - | Solder |
| Package / Case | Radial | - | Cartridge, Non-Standard | - |
Pobierz arkusze danych 20990-09 PDF i dokumentację Iskra dla 20990-09 - Iskra.
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
2099.0Conta-Clip, Inc.FUSE LINK
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
2098866-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-2
209903di-soricMZ-C-T-18
209913di-soricDCB 30 MN 20 NO-3
209902di-soricMZ-C-T-26Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.