- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.098 | $5.10 |
2099.0 Specyfikacje techniczne
Conta-Clip, Inc. - 2099.0 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Conta-Clip, Inc. - 2099.0
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Conta-Clip |
| Napięcie znamionowe - AC | 250 V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" Dia x 0.984" L (5.00mm x 25.00mm) |
| Seria | SI |
| Czas odpowiedzi | Fast Blow |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Requires Holder |
| Temperatura topnienia I²t | 63 |
| Typ bezpiecznika | Cartridge, Ceramic |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 6.3 A |
| Kolor | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | 1.5kA |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Conta-Clip, Inc. 2099.0.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2099.0 | 209914 | 2098978-1 | 2098866-3 |
| Producent | Conta-Clip, Inc. | di-soric | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Temperatura topnienia I²t | 63 | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 6.3 A | - | - | - |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard | Module | - | - |
| Typ bezpiecznika | Cartridge, Ceramic | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Requires Holder | - | Through Hole | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | 1.5kA | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 250 V | - | - | - |
| Seria | SI | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Pakiet | Box | Retail Package | Bulk | Bulk |
| Czas odpowiedzi | Fast Blow | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" Dia x 0.984" L (5.00mm x 25.00mm) | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -25°C ~ 70°C (TA) | - | - |
2098866-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H L
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098866-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-2
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
209913di-soricDCB 30 MN 20 NO-3
209903di-soricMZ-C-T-18
209902di-soricMZ-C-T-26Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.