- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
209887.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $174.37 | $174.37 |
| 200+ | $69.57 | $13,914.00 |
| 500+ | $67.25 | $33,625.00 |
| 1000+ | $66.10 | $66,100.00 |
209887 Specyfikacje techniczne
di-soric - 209887 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do di-soric - 209887
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | di-soric |
| Napięcie - Dostawa | 10V ~ 30V |
| Termination Style | Connector |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Inductive |
| Zasięg | 0.118" (3mm) |
| Pasmo przenoszenia | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Cylinder |
| Pakiet | Retail Package |
| Typ wyjścia | PNP-NC, 3-Wire |
| temperatura robocza | -25°C ~ 70°C (TA) |
| Materiał - Ciało | Brass |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wskaźnik | LED |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.50.1900 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak di-soric 209887.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 209887 | 209889 | 209900 | 2098866-1 |
| Producent | di-soric | di-soric | di-soric | TE Connectivity AMP Connectors |
| Seria | - | - | - | GPEC II |
| Pakiet | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Bulk |
| Termination Style | Connector | Cable | Cable | - |
| Zasięg | 0.118" (3mm) | 0.118" (3mm) | 0.394" (10mm) | - |
| temperatura robocza | -25°C ~ 70°C (TA) | -25°C ~ 70°C (TA) | 0°C ~ 180°C (TA) | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | Cylinder | Cylinder | Cylinder, Threaded - M30 | - |
| Typ wyjścia | PNP-NC, 3-Wire | NPN-NC, 3-Wire | PNP-NC, 3-Wire | - |
| Pasmo przenoszenia | - | - | - | - |
| Wskaźnik | LED | LED | No Indicator | - |
| Stopień ochrony | IP67 | IP67 | IP65 | - |
| Napięcie - Dostawa | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V | - |
| Typ czujnika | Inductive | Inductive | Inductive | - |
| Materiał - Ciało | Brass | Brass | Stainless Steel | - |
| Zastawianie | Unshielded | Unshielded | Unshielded | - |
Pobierz arkusze danych 209887 PDF i dokumentację di-soric dla 209887 - di-soric.
2098866-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H L
2098863-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098863-5
2098863-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098863-4
2098865-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H RIG
2099.0Conta-Clip, Inc.FUSE LINK
2098866-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-2
2098863-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098863-3
2098864-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY G LEF
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
2098864-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098864-3
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
209902di-soricMZ-C-T-26Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.