DomProduktyZłącza, łącznikiŁączniki prostokątne - nagłówki, męskie szpilkiMTSW-106-22-T-S-276
Metoda płatności
MTSW-106-22-T-S-276 - Samtec Inc.
Producent Part Number
MTSW-106-22-T-S-276
Allelco Part Number
98D-MTSW-106-22-T-S-276
Opis części
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Specyfikacje
MTSW-106-22-T-S-276 Specyfikacje techniczne
Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Pakiet Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.630" (16.00mm)
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Through Hole
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 3A
Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.254" (6.45mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.276" (7.00mm)
Kontakt z grubością wykończenia - poczta -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Post Tin
Skontaktuj się z Finish - Mating Tin
Typ złącza Header, Cuttable
Podstawowy numer produktu MTSW-106
Aplikacje -
Klasyfikacje środowiskowe i eksportowe
ATRYBUT OPIS
Status RoHs ROHS3 zgodne
Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
ECCN EAR99
HTSUS 8536.69.4040
Części o podobnych specyfikacjach
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. MTSW-106-22-T-S-276.
Part Number MTSW-106-22-T-S-276-RA MTSW-106-22-T-S-265 MTSW-106-22-T-S-270-NA MTSW-106-22-T-S-266-NA
Producent Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
Wysokość izolacji - - - -
Rodzaj mocowania - Surface Mount Through Hole Surface Mount
Długość kontaktu - post - - - -
cechy - - - Simultaneous Sampling
Contact Type - - - -
Aplikacje - - - -
Seria - - - -
Kolor izolacji - - - -
Całun - - - -
napięcie znamionowe - - - -
Całkowita długość kontaktu - - - -
mocowanie Rodzaj - - - -
Kształt kontaktów - - - -
Materiał styków - - - -
Pakiet - Tape & Reel (TR) Tube Tape & Reel (TR)
temperatura robocza - -40°C ~ 85°C 0°C ~ 70°C -40°C ~ 85°C