DomProduktyZłącza, łącznikiŁączniki prostokątne - nagłówki, męskie szpilkiMTSW-106-22-T-S-270-NA
Metoda płatności
MTSW-106-22-T-S-270-NA - Samtec Inc.
Producent Part Number
MTSW-106-22-T-S-270-NA
Allelco Part Number
98D-MTSW-106-22-T-S-270-NA
Opis części
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Specyfikacje
MTSW-106-22-T-S-270-NA Specyfikacje techniczne
Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Pakiet Bulk
Całkowita długość kontaktu -
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 3A
Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.090" (2.29mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.270" (6.86mm)