DomProduktyZłącza, łącznikiŁączniki prostokątne - nagłówki, męskie szpilkiMTSW-106-22-T-S-295
Metoda płatności
MTSW-106-22-T-S-295 - Samtec Inc.
Producent Part Number
MTSW-106-22-T-S-295
Allelco Part Number
98D-MTSW-106-22-T-S-295
Opis części
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Na stanie: 34044
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
Ilość Cena jednostkowa Ext.Cena
Specyfikacje
MTSW-106-22-T-S-295 Specyfikacje techniczne
Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Pakiet Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.630" (16.00mm)
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Through Hole
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 3A
Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.235" (5.97mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.295" (7.49mm)