DomProduktyZłącza, łącznikiŁączniki prostokątne - nagłówki, męskie szpilkiMTSW-106-22-T-S-245
Metoda płatności
MTSW-106-22-T-S-245 - Samtec Inc.
Producent Part Number
MTSW-106-22-T-S-245
Allelco Part Number
98D-MTSW-106-22-T-S-245
Opis części
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Specyfikacje
MTSW-106-22-T-S-245 Specyfikacje techniczne
Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Pakiet Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.630" (16.00mm)
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Through Hole
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 3A
Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.285" (7.24mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.245" (6.22mm)
Kontakt z grubością wykończenia - poczta -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Post Tin
Skontaktuj się z Finish - Mating Tin
Typ złącza Header, Cuttable
Podstawowy numer produktu MTSW-106
Aplikacje -
Klasyfikacje środowiskowe i eksportowe
ATRYBUT OPIS
Status RoHs ROHS3 zgodne
Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
ECCN EAR99
HTSUS 8536.69.4040
Części o podobnych specyfikacjach
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. MTSW-106-22-T-S-245.
Part Number MTSW-106-22-T-S-245-NA MTSW-106-22-T-S-256-RA MTSW-106-22-T-S-265 MTSW-106-22-T-S-244-RA
Producent Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
Wysokość izolacji - - - -
Pitch-Mating - - - -
Liczba rzędów - - - -
Materiał Palność ocena - - - -
Całun - - - -
Seria - - - -
mocowanie Rodzaj - - - -
Materiał styków - - - -
Liczba biegunów - - - -
Rodzaj mocowania - Surface Mount Through Hole Surface Mount
napięcie znamionowe - - - -
Kojarzonych Układanie Heights - - - -
Zakończenie - - - -
Stopień ochrony - - - -
Pakiet - Tape & Reel (TR) Tube Tape & Reel (TR)
Aplikacje - - - -
Całkowita długość kontaktu - - - -
cechy - - - Simultaneous Sampling
temperatura robocza - -40°C ~ 85°C 0°C ~ 70°C -40°C ~ 85°C