DomProduktyZłącza, łącznikiŁączniki prostokątne - nagłówki, męskie szpilkiMTSW-106-22-T-S-158-NA
Metoda płatności
MTSW-106-22-T-S-158-NA - Samtec Inc.
Producent Part Number
MTSW-106-22-T-S-158-NA
Allelco Part Number
98D-MTSW-106-22-T-S-158-NA
Opis części
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Specyfikacje
MTSW-106-22-T-S-158-NA Specyfikacje techniczne
Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Pakiet Bulk
Całkowita długość kontaktu -
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 3A
Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.090" (2.29mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.158" (4.01mm)
Kontakt z grubością wykończenia - poczta -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Post Tin
Skontaktuj się z Finish - Mating Tin
Typ złącza Header, Cuttable
Podstawowy numer produktu MTSW-106
Aplikacje -
Klasyfikacje środowiskowe i eksportowe
ATRYBUT OPIS
Status RoHs ROHS3 zgodne
Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
ECCN EAR99
HTSUS 8536.69.4040
Części o podobnych specyfikacjach
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. MTSW-106-22-T-S-158-NA.
Producent Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
mocowanie Rodzaj - - - -
napięcie znamionowe - - - -
Rodzaj mocowania - Surface Mount Through Hole Surface Mount
Contact Type - - - -
Styl - - - -
Zakończenie - - - -
Seria - - - -
Ilość Pozycje Loaded - - - -
Długość kontaktu - post - - - -
Typ złącza - - - -
Obecna ocena (wzmacniacz) - - - -
Skontaktuj się z Finish - Post - - - -
Liczba biegunów - - - -
Skontaktuj się z Finish - Mating - - - -
Różnicowa transmisja danych - - - -
Kolor izolacji - - - -
Kojarzonych Układanie Heights - - - -
Wysokość izolacji - - - -
Kształt kontaktów - - - -
cechy - - - Simultaneous Sampling
Pakiet - Tape & Reel (TR) Tube Tape & Reel (TR)
Stopień ochrony - - - -
Liczba rzędów - - - -
temperatura robocza - -40°C ~ 85°C 0°C ~ 70°C -40°C ~ 85°C