- Jess***Jones
- 2026/04/17
Montaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $26.258 | $26.26 |
1846797 Specyfikacje techniczne
Phoenix Contact - 1846797 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Phoenix Contact - 1846797
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - |
| Napięcie - UL | 300 V |
| Napięcie - IEC | 400 V |
| Rodzaj | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Termination Style | Solder |
| Seria | COMBICON MDSTB |
| Pozycje na poziomie | 12 |
| Wtyczka przewodu Wejście | - |
| Smoła | 0.197' (5.00mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Liczba biegunów | 24 |
| Liczba poziomów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Orientacja nagłówka | 90°, Right Angle |
| cechy | Mating Flange |
| Obecny - UL | 15 A |
| Obecny - IEC | 10A |
| Kontakt z końcówką | Tin |
| Kolor | Green |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Phoenix Contact 1846797.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1846739 | 1846771 | 1846768 | 1846742 |
| Producent | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Napięcie - IEC | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Napięcie - UL | - | - | - | - |
| Orientacja nagłówka | - | - | - | - |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Obecny - IEC | - | - | - | - |
| Obecny - UL | - | - | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Kontakt z końcówką | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kolor | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 1846797 PDF i dokumentację Phoenix Contact dla 1846797 - Phoenix Contact.
1846713Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5MM
1846726Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 5MM
1846739Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM
1846771Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
1846755Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 16POS 90DEG 5MM
1846742Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM
1846768Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 5MM
1846720000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM
1846730000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.