- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $21.911 | $21.91 |
1846739 Specyfikacje techniczne
Phoenix Contact - 1846739 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Phoenix Contact - 1846739
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Długość taśmy | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - |
| Napięcie - UL | 300 V |
| Napięcie - IEC | 400 V |
| Rodzaj | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Torque - Śruba | - |
| Termination Style | Solder |
| Seria | COMBICON MDSTB |
| Śruba Rozmiar | - |
| Pozycje na poziomie | 6 |
| Wtyczka przewodu Wejście | - |
| Smoła | 0.197' (5.00mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba poziomów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wysokość izolacji | 0.933' (23.70mm) |
| Stopień ochrony | - |
| Materiał obudowy | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Orientacja nagłówka | 90°, Right Angle |
| cechy | Mating Flange |
| Obecny - UL | 15 A |
| Obecny - IEC | 10A |
| Kontakt Długość ogona | 0.138' (3.50mm) |
| Kontakt z końcówką | Tin |
| Materiał styków | - |
| Kolor | Green |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Phoenix Contact 1846739.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1846797 | 1846730000 | 1846713 | 1846690000 |
| Producent | Phoenix Contact | Weidmüller | Phoenix Contact | Weidmüller |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Obecny - IEC | - | - | - | - |
| Śruba Rozmiar | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Długość taśmy | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
| Orientacja nagłówka | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Obecny - UL | - | - | - | - |
| Napięcie - UL | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Napięcie - IEC | - | - | - | - |
| Kontakt z końcówką | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Kontakt Długość ogona | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 1846739 PDF i dokumentację Phoenix Contact dla 1846739 - Phoenix Contact.
1846690000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM
1846726Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 5MM
1846710000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM
1846713Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5MM
1846730000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
1846768Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 5MM
1846700000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM
1846720000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM
1846797Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 24POS 90DEG 5MM
1846755Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 16POS 90DEG 5MM
1846700Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5MM
1846771Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
1846742Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM
1846690Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.