- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.515 | $0.52 |
184682J630RBB-F Specyfikacje techniczne
Cornell Dubilier Electronics (CDE) - 184682J630RBB-F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cornell Dubilier Electronics (CDE) - 184682J630RBB-F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Napięcie znamionowe - DC | 630V |
| Napięcie znamionowe - AC | 220V |
| Tolerancja | ±5% |
| Zakończenie | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar | 0.413' L x 0.157' W (10.50mm x 4.00mm) |
| Seria | 184 |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Główny odstęp | 0.295' (7.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.354' (9.00mm) |
| cechy | - |
| Materiał dielektryka | Polyester, Metallized |
| Pojemność | 6800 pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cornell Dubilier Electronics (CDE) 184682J630RBB-F.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 184682K630RBB-F | 184682J630RBA-F | 184682K630RBA-F | 184682J400RAB-F |
| Producent | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Materiał dielektryka | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 184682J630RBB-F PDF i dokumentację Cornell Dubilier Electronics (CDE) dla 184682J630RBB-F - Cornell Dubilier Electronics (CDE).
1846755Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 16POS 90DEG 5MM
1846771Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
1846742Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM
1846739Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM
1846797Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 24POS 90DEG 5MM
1846768Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 5MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.