- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.996 | $7.00 |
1846836 Specyfikacje techniczne
Phoenix Contact - 1846836 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Phoenix Contact - 1846836
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - |
| Napięcie - UL | 300 V |
| Napięcie - IEC | 400 V |
| Rodzaj | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Termination Style | Solder |
| Seria | COMBICON MDSTBW |
| Pozycje na poziomie | 4 |
| Wtyczka przewodu Wejście | - |
| Smoła | 0.197' (5.00mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Liczba biegunów | 8 |
| Liczba poziomów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Orientacja nagłówka | 90°, Right Angle |
| cechy | Interlocking (Side) |
| Obecny - UL | 15 A |
| Obecny - IEC | 10A |
| Kontakt z końcówką | Tin |
| Kolor | Green |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Phoenix Contact 1846836.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1846836 | 1846797 | 184682K630RBA-F | 184683J63RAB-F |
| Producent | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| cechy | Interlocking (Side) | Mating Flange | - | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Kolor | Green | Green | - | - |
| Termination Style | Solder | Solder | - | - |
| Smoła | 0.197' (5.00mm) | 0.197' (5.00mm) | - | - |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| Liczba poziomów | 2 | 2 | - | - |
| Napięcie - UL | 300 V | 300 V | - | - |
| temperatura robocza | - | - | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |
| Orientacja nagłówka | 90°, Right Angle | 90°, Right Angle | - | - |
| Liczba biegunów | 8 | 24 | - | - |
| Pozycje na poziomie | 4 | 12 | - | - |
| Kontakt z końcówką | Tin | Tin | - | - |
| Napięcie - IEC | 400 V | 400 V | - | - |
| Obecny - UL | 15 A | 15 A | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
| Rodzaj | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | - | - |
| Obecny - IEC | 10A | 10A | - | - |
| Seria | COMBICON MDSTBW | COMBICON MDSTB | 184 | 184 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
Pobierz arkusze danych 1846836 PDF i dokumentację Phoenix Contact dla 1846836 - Phoenix Contact.
1846797Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 24POS 90DEG 5MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.