- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $68.685 | $68.69 |
JANTXV1N6309DUS/TR Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - JANTXV1N6309DUS/TR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - JANTXV1N6309DUS/TR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 2.4 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerancja | ±1% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | B, SQ-MELF |
| Seria | MIL-PRF-19500/533 |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | SQ-MELF, B |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 100 µA @ 1 V |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology JANTXV1N6309DUS/TR.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6309CUS/TR | JANTXV1N6309US/TR | JANTXV1N6310DUS/TR | JANTXV1N6310CUS/TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
JANTXV1N6309CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6309DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6309DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6310Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6310CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELF
JANTXV1N6310CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6306RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 70A DO5
JANTXV1N6309Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6310CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6309CUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6305RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 70A DO5
JANTXV1N6310DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6310DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6309USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6306Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 70A DO5
JANTXV1N6309US/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6310DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELFTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.