- Jess***Jones
- 2026/04/17
Montaż/pochodzenie PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.07 | $14.07 |
JANTXV1N6309 Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - JANTXV1N6309 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - JANTXV1N6309
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 2.4 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-35 (DO-204AH) |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 100 µA @ 1 V |
| Podstawowy numer produktu | 1N6309 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology JANTXV1N6309.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6309US | JANTXV1N6309D | JANTXV1N6309CUS | JANTXV1N6309CUS/TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych JANTXV1N6309 PDF i dokumentację Microchip Technology dla JANTXV1N6309 - Microchip Technology.
JANTXV1N6305RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 70A DO5
JANTXV1N6309US/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6304RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 70A DO5
JANTXV1N6304Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 70A DO5
JANTXV1N6309DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6309CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6309USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6306RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 70A DO5
JANTXV1N6306Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 70A DO5
JANTXV1N6309CUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6305Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 70A DO5
JANTXV1N6309DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELFTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.