- Jess***Jones
- 2026/04/17
Montaż/pochodzenie PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfJANTXV1N6306 Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - JANTXV1N6306 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - JANTXV1N6306
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.18 V @ 150 A |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 150 V |
| Technologia | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-5 (DO-203AB) |
| Prędkość | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Seria | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 60 ns |
| Package / Case | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Pakiet | Bulk |
| Temperatura pracy - złącze | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania | Stud Mount |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 25 µA @ 150 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | 70A |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology JANTXV1N6306.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6306R | JANTXV1N6304 | JANTXV1N6305 | JANTXV1N6304R |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) | - | - | - | - |
| Temperatura pracy - złącze | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych JANTXV1N6306 PDF i dokumentację Microchip Technology dla JANTXV1N6306 - Microchip Technology.
JANTXV1N6309CUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6305RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 70A DO5
JANTXV1N6309USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6309CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6304RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 70A DO5
JANTXV1N6305Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 70A DO5
JANTXV1N6309DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
JANTXV1N6304Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 50V 70A DO5
JANTXV1N6306RMicrochip TechnologyDIODE GEN PURP 150V 70A DO5
JANTXV1N6309DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW MELF
JANTXV1N6309Microchip TechnologyDIODE ZENER 2.4V 500MW DO35Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.