- Jess***Jones
- 2026/04/17
Montaż/pochodzenie PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.07 | $14.07 |
JANTXV1N6310 Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - JANTXV1N6310 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - JANTXV1N6310
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 2.7 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-35 (DO-204AH) |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 60 µA @ 1 V |
| Podstawowy numer produktu | 1N6310 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology JANTXV1N6310.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6310 | 345-068-544-208 |
| Producent | Microchip Technology | EDAC Inc. |
| Tolerancja | ±5% | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C (TJ) | -40°C ~ 105°C |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 60 µA @ 1 V | - |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 30 Ohms | - |
| Pakiet | Bulk | Box |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.4 V @ 1 A | - |
| Moc - Max | 500 mW | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-35 (DO-204AH) | - |
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial | - |
| Podstawowy numer produktu | 1N6310 | 345-068 |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500/533 | 345 |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 2.7 V | - |
Pobierz arkusze danych JANTXV1N6310 PDF i dokumentację Microchip Technology dla JANTXV1N6310 - Microchip Technology.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.