DomProduktyZłącza, łącznikiŁączniki prostokątne - nagłówki, męskie szpilkiMTSW-106-22-T-S-124
Metoda płatności
MTSW-106-22-T-S-124 - Samtec Inc.
Producent Part Number
MTSW-106-22-T-S-124
Producent
Samtec, Inc.
Allelco Part Number
98D-MTSW-106-22-T-S-124
Opis części
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Specyfikacje
MTSW-106-22-T-S-124 Specyfikacje techniczne
Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm)
Pakiet Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.630" (16.00mm)
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 1
Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 6
Rodzaj mocowania Through Hole
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
mocowanie Rodzaj Push-Pull
Obecna ocena (wzmacniacz) 3A
Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square
Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.406" (10.31mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.124" (3.15mm)
Kontakt z grubością wykończenia - poczta -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Post Tin
Skontaktuj się z Finish - Mating Tin
Typ złącza Header, Cuttable
Podstawowy numer produktu MTSW-106
Aplikacje -
Klasyfikacje środowiskowe i eksportowe
ATRYBUT OPIS
Status RoHs ROHS3 zgodne
Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
ECCN EAR99
HTSUS 8536.69.4040
Części o podobnych specyfikacjach
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. MTSW-106-22-T-S-124.
Producent Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
Wysokość izolacji - - - -
cechy - - - Simultaneous Sampling
Liczba biegunów - - - -
Ilość Pozycje Loaded - - - -
Aplikacje - - - -
Całkowita długość kontaktu - - - -
Całun - - - -
Kolor izolacji - - - -
Pitch-Mating - - - -
Materiał styków - - - -
Zakończenie - - - -
Kształt kontaktów - - - -
Contact Type - - - -
Długość łącznika - dopasowanie - - - -
Pakiet - Tape & Reel (TR) Tube Tape & Reel (TR)
Różnicowa transmisja danych - - - -
Długość kontaktu - post - - - -
Skontaktuj się z Finish - Mating - - - -
Kojarzonych Układanie Heights - - - -
temperatura robocza - -40°C ~ 85°C 0°C ~ 70°C -40°C ~ 85°C