- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
RNC90x (Z-Foil) MIL ~.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $50.316 | $50.32 |
Y118975K0000VR1R Specyfikacje techniczne
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y118975K0000VR1R Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y118975K0000VR1R
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerancja | ±0.005% |
| Współczynnik temperaturowy | ±2ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Seria | RNC90Z |
| Tryb panel | 75 kOhms |
| Moc (W) | 0.6W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Radial |
| Pakiet | Strip |
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| cechy | Non-Inductive |
| Współczynnik awaryjności | R (0.01%) |
| Kompozycja | Metal Foil |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y118975K0000VR1R.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y118975K0000TR1R | Y118975K0000TR13L | Y118975R0000TR13L | Y118979K7000VR0L |
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych Y118975K0000VR1R PDF i dokumentację Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio dla Y118975K0000VR1R - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y118972K3310TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 72.331KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118972K3310TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 72.331KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118974K7390TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 74.739KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118976K1810TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 76.181KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118979K6220TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 79.622KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y1189750R000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 750 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975K0000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118979K7000VR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 79.7K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y118975K2940TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75.294KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975R0000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975K0000TR1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975R0000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y1189750R000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 750 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118976K1810TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 76.181KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118979K6220TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 79.622KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118974K7390TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 74.739KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975K2940TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75.294KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118970R0000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 70 OHM 0.01% 0.6W RADIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.