- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
RNC90x Military Established Reliability.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.752 | $16.75 |
Y118979K6220TR0L Specyfikacje techniczne
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y118979K6220TR0L Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y118979K6220TR0L
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | VPG Foil |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Napięcie - Working | 0.6W |
| Napięcie - Podział | - |
| Grubość (maks) | ±2ppm/°C |
| Rozmiar / Wymiar | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Seria | RNC90Z |
| Stan RoHS | Bulk |
| Polaryzacja | Radial |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 13 Weeks |
| Numer części producenta | Y118979K6220TR0L |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| cechy | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| FIFO | 2 |
| Rozszerzony opis | 79.622k Ohm ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±0.01% |
| Opis | RES 79.622KOHM 0.6W 0.01% RADIAL |
| Okładziny, Typ obudowy | Metal Foil |
| Pasmo | 79.622k |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y118979K6220TR0L.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y118979K6220TR13L | Y118976K1810TR0L | Y118975K2940TR0L | Y118979K7000VR0L |
| Producent | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Numer części producenta | - | - | - | - |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Opis | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Stan RoHS | - | - | - | - |
| FIFO | - | - | - | - |
| Napięcie - Working | - | - | - | - |
| Pasmo | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Podział | - | - | - | - |
| Rozszerzony opis | - | - | - | - |
| Okładziny, Typ obudowy | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych Y118979K6220TR0L PDF i dokumentację Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio dla Y118979K6220TR0L - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y118975K2940TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75.294KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975K2940TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75.294KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y11897K68000BR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 7.68K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Y118975K0000TR1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118979K6220TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 79.622KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118979K7000VR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 79.7K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y118975K0000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118980K3320TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 80.332KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118981K4760TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 81.476KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118976K1810TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 76.181KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y11897K32000BR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 7.32K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Y118980K3320TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 80.332KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118975R0000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118979K7000VR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 79.7K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y118975R0000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118976K1810TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 76.181KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y11897K50000BM1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 7.5K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Y118975K0000VR1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 75K OHM 0.005% 0.6W RADIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.