- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
WLCW1608 Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.04 | $0.04 |
| 200+ | $0.015 | $3.00 |
| 500+ | $0.015 | $7.50 |
| 1000+ | $0.015 | $15.00 |
WLCW1608Z0G91NPB Specyfikacje techniczne
Walsin Technology Corporation - WLCW1608Z0G91NPB Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Walsin Technology Corporation - WLCW1608Z0G91NPB
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Walsin Technology |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±2% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | CW |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 30 @ 150MHz |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ceramic |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 150 MHz |
| Indukcyjność | 91 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.040" (1.02mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 1.7GHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 500mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 400 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G91NPB.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | WLCW1608Z0G9N5PB | WLCW1608Z0GR12PB | WLCW1608Z0G82NPB | WLCW1608Z0G6N8PB |
| Producent | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| oceny | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych WLCW1608Z0G91NPB PDF i dokumentację Walsin Technology Corporation dla WLCW1608Z0G91NPB - Walsin Technology Corporation.
WLCW1608Z0G82NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 82NH 0603
WLCW1608Z0GR20PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 200NH 0603
WLCW1608Z0G6N8PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 6.8NH 0603
WLCW1608Z0GR22PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 220NH 0603
WLCW1608Z0G7N5PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 7.5NH 0603
WLCW1608Z0G72NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 72NH 0603
WLCW1608Z0G9N5PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 9.5NH 0603
WLCW1608Z0GR10PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 100NH 0603
WLCW1608Z0G68NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 68NH 0603
WLCW1608Z0GR13PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 130NH 0603
WLCW1608Z0G8N7PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.7NH 0603
WLCW1608Z0GR15PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 150NH 0603
WLCW1608Z0G8N5PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.5NH 0603
WLCW1608Z0G8N4PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.4NH 0603
WLCW1608Z0GR18PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 180NH 0603
WLCW1608Z0GR11PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 110NH 0603
WLCW1608Z0G8N2PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.2NH 0603
WLCW1608Z0GR12PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 120NH 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.