- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
WLCW1608 Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.047 | $0.05 |
| 200+ | $0.018 | $3.60 |
| 500+ | $0.017 | $8.50 |
| 1000+ | $0.017 | $17.00 |
WLCW1608Z0G8N2PB Specyfikacje techniczne
Walsin Technology Corporation - WLCW1608Z0G8N2PB Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Walsin Technology Corporation - WLCW1608Z0G8N2PB
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Walsin Technology |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±2% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0603 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | CW |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 25 @ 250MHz |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ceramic |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 250 MHz |
| Indukcyjność | 8.2 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.040" (1.02mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 5.8GHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 120mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 700 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G8N2PB.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | WLCW1608Z0G68NPB | WLCW1608Z0G8N4PB | WLCW1608Z0G8N5PB | WLCW1608Z0G8N7PB |
| Producent | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| oceny | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych WLCW1608Z0G8N2PB PDF i dokumentację Walsin Technology Corporation dla WLCW1608Z0G8N2PB - Walsin Technology Corporation.
WLCW1608Z0G6N8PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 6.8NH 0603
WLCW1608Z0G68NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 68NH 0603
WLCW1608Z0G8N4PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.4NH 0603
WLCW1608Z0G7N5PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 7.5NH 0603
WLCW1608Z0G72NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 72NH 0603
WLCW1608Z0GR12PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 120NH 0603
WLCW1608Z0G56NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 56NH 0603
WLCW1608Z0G62NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 62NH 0603
WLCW1608Z0G43NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 43NH 0603
WLCW1608Z0G47NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 47NH 0603
WLCW1608Z0G9N5PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 9.5NH 0603
WLCW1608Z0GR11PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 110NH 0603
WLCW1608Z0GR10PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 100NH 0603
WLCW1608Z0G82NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 82NH 0603
WLCW1608Z0G8N7PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.7NH 0603
WLCW1608Z0G8N5PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 8.5NH 0603
WLCW1608Z0GR13PBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 130NH 0603
WLCW1608Z0G91NPBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 91NH 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.