- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
MLCC Capacitors Catalog.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.075 | $0.08 |
| 200+ | $0.029 | $5.80 |
| 500+ | $0.028 | $14.00 |
| 1000+ | $0.028 | $28.00 |
UMK107B7104KA-T Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - UMK107B7104KA-T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - UMK107B7104KA-T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | 0.1µF |
| Grubość (maks) | X7R |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | M |
| Stan RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current - niska częstotliwość | General Purpose |
| oceny | - |
| Polaryzacja | 0603 (1608 Metric) |
| Inne nazwy | 587-1243-2 CE UMK107 B7104KA-T UMK107B7104KAT |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Numer części producenta | UMK107B7104KA-T |
| Lead Style | 0.035" (0.90mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Rozszerzony opis | 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±10% |
| Opis | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden UMK107B7104KA-T.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | UMK107B7104MA-T | UMK107B7104KAHT | UMK107B7104MAHT | UMK107B7103KAHT |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Stan RoHS | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Ripple Current - niska częstotliwość | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Opis | - | - | - | - |
| Numer części producenta | - | - | - | - |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Rozszerzony opis | - | - | - | - |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych UMK107B7104KA-T PDF i dokumentację Taiyo Yuden dla UMK107B7104KA-T - Taiyo Yuden.
UMK107B7153KAHTTaiyo YudenCAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
UMK107B7224MA-TRTaiyo YudenCAP CER 0.22UF 50V X7R 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.