- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 50+ | $0.012 | $0.60 |
| 500+ | $0.01 | $5.00 |
| 1500+ | $0.009 | $13.50 |
| 4000+ | $0.009 | $36.00 |
| 24000+ | $0.008 | $192.00 |
| 48000+ | $0.008 | $384.00 |
UMK107B7102KAHT Specyfikacje techniczne
Taiyo Yuden - UMK107B7102KAHT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiyo Yuden - UMK107B7102KAHT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiyo Yuden |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | M |
| oceny | AEC-Q200 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Inne nazwy | CE UMK107 B7102KAHT |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Pojemność | 1000pF |
| Aplikacje | Automotive |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiyo Yuden UMK107B7102KAHT.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | UMK107B7104KAHT | UMK107B7152KAHT | UMK107B7103KAHT | UMK107B7153KAHT |
| Producent | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pojemność | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych UMK107B7102KAHT PDF i dokumentację Taiyo Yuden dla UMK107B7102KAHT - Taiyo Yuden.
UMK107B7153KAHTTaiyo YudenCAP CER 0.015UF 50V X7R 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.