- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
TS103.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Dev EOL 26/Apr/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.219 | $0.22 |
| 10+ | $0.219 | $2.19 |
| 12+ | $0.219 | $2.63 |
| 200+ | $0.085 | $17.00 |
| 500+ | $0.082 | $41.00 |
| 1000+ | $0.08 | $80.00 |
TS103CS RLG Specyfikacje techniczne
Taiwan Semiconductor Corporation - TS103CS RLG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Taiwan Semiconductor Corporation - TS103CS RLG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Taiwan Semiconductor |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | 3 V |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | 18 V |
| Napięcie - Wejście offset | 500 µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOP |
| Szybkość narastania | 0.5V/µs |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Zysk Bandwidth Product | 1 MHz |
| Obecny - Dostawa | 500µA (x2 Channels) |
| Obecny - Wyjście / Channel | 40 mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 20 nA |
| Podstawowy numer produktu | TS103 |
| Amplifier Type | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Taiwan Semiconductor Corporation TS103CS RLG.
| Atrybut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | TS103CS RLG | Q6016RH4 |
| Producent | Taiwan Semiconductor Corporation | Littelfuse Inc. |
| Seria | - | - |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 20 nA | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOP | TO-220AB |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | TO-220-3 |
| Zysk Bandwidth Product | 1 MHz | - |
| Amplifier Type | General Purpose | - |
| Obecny - Wyjście / Channel | 40 mA | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Liczba obwodów | 2 | - |
| Typ wyjścia | - | - |
| Podstawowy numer produktu | TS103 | Q6016 |
| Obecny - Dostawa | 500µA (x2 Channels) | - |
| Napięcie - Wejście offset | 500 µV | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Through Hole |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | 3 V | - |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | 18 V | - |
| Szybkość narastania | 0.5V/µs | - |
Pobierz arkusze danych TS103CS RLG PDF i dokumentację Taiwan Semiconductor Corporation dla TS103CS RLG - Taiwan Semiconductor Corporation.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.