- Jess***Jones
- 2026/04/17
Q6016RH4 Specyfikacje techniczne
Littelfuse Inc. - Q6016RH4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Littelfuse Inc. - Q6016RH4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 600 V |
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) | 1.3 V |
| triaka | Alternistor - Snubberless |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220AB |
| Seria | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) | 16 A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 167A, 200A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks) | 50 mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) | 35 mA |
| Konfiguracja | Single |
| Podstawowy numer produktu | Q6016 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Littelfuse Inc. Q6016RH4.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | Q6016RH4 | IRFH8334PBF-1 |
| Producent | Littelfuse Inc. | IR |
| Pakiet | Bulk | - |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) | 35 mA | - |
| triaka | Alternistor - Snubberless | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | - |
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) | 1.3 V | - |
| Konfiguracja | Single | - |
| Package / Case | TO-220-3 | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) | - |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks) | 50 mA | - |
| Podstawowy numer produktu | Q6016 | - |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) | 167A, 200A | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220AB | - |
| Seria | - | - |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 600 V | - |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) | 16 A | - |
Pobierz arkusze danych Q6016RH4 PDF i dokumentację Littelfuse Inc. dla Q6016RH4 - Littelfuse Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.