- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Edgecards .156 in Datasheet.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.005 | $16.01 |
RMM36DSEN Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - RMM36DSEN Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - RMM36DSEN
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder Eyelet(s) |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.156" (3.96mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 36 |
| Liczba biegunów | 72 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | - |
| Contact Type | Full Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062" (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RMM36 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions RMM36DSEN.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RMM36DSEN-S13 | RMM36DSEN-S243 | RMM36DSEF-S243 | RMM36DSES |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kolor | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RMM36DSEN PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla RMM36DSEN - Sullins Connector Solutions.
RMM36DSES-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEI-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEF-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEN-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEH-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.