- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.179 | $16.18 |
RMM36DSES Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - RMM36DSES Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - RMM36DSES
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder Eyelet(s) |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.156' (3.96mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 36 |
| Liczba biegunów | 72 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| cechy | - |
| Contact Type | Full Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RMM36 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions RMM36DSES.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Part Number | RMM36DSES | 95735-405LF |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Amphenol ICC (FCI) |
| Liczba rzędów | 2 | 1 |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C | - |
| Smoła | 0.156' (3.96mm) | - |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) | - |
| Pakiet | Tray | Bulk |
| Płeć | Female | - |
| Contact Type | Full Bellows | Male Pin |
| cechy | - | - |
| Kolor | Green | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 30.0µin (0.76µm) | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 36 | - |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount | Through Hole |
| Reportaż z kołnierzem | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia | - |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) | - |
| Zakończenie | Solder Eyelet(s) | Kinked Pin, Solder |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge | - |
| Liczba biegunów | 72 | 5 |
| Seria | - | Clincher™ |
| Materiał styków | Phosphor Bronze | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish | Gold | - |
| Odczytać | Dual | - |
| Podstawowy numer produktu | RMM36 | 95735 |
Pobierz arkusze danych RMM36DSES PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla RMM36DSES - Sullins Connector Solutions.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.