- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfGBB38DHHD Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GBB38DHHD Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GBB38DHHD
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder, Staggered |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.050' (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 38 |
| Liczba biegunów | 76 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| cechy | - |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | GBB38 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GBB38DHHD.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GBB38DHBD | GBB38DHFD | GBB38DHLD | GBB38DHHN |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Płeć | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kolor | - | - | - | - |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Odczytać | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GBB38DHHD PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GBB38DHHD - Sullins Connector Solutions.
GBB38DHHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.