- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
xxBxxDHFx Drawing.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfGBB38DHFR Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GBB38DHFR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GBB38DHFR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.050" (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 38 |
| Liczba biegunów | 76 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | Board Lock |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062" (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | GBB38 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GBB38DHFR.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GBB38DHBR | GBB38DHFD | GBB38DHFN | GBB38DHFT |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Smoła | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Płeć | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GBB38DHFR PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GBB38DHFR - Sullins Connector Solutions.
GBB38DHHRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.