- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Sullins Connector Solutions REACH.pdfGBB38DHAS Specyfikacje techniczne
Sullins Connector Solutions - GBB38DHAS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Sullins Connector Solutions - GBB38DHAS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | Solder, Staggered |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.050' (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 38 |
| Liczba biegunów | 76 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał - Izolacja | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| cechy | - |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | GBB38 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Sullins Connector Solutions GBB38DHAS.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GBB38DHAN | GBB38DHAT | GBB38DHAD | GBB38DHBS |
| Producent | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kolor | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Płeć | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Odczytać | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Ilość pozycji / Bay / Row | - | - | - | - |
| Grubość karty | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiał styków | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GBB38DHAS PDF i dokumentację Sullins Connector Solutions dla GBB38DHAS - Sullins Connector Solutions.
GBB37DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.050
GBB38DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB37DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.050
GBB37DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.050
GBB38DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB37DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.050
GBB38DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB37DHRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.050
GBB37DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.050
GBB38DHFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050
GBB38DHBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 76POS 0.050Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.