- Jess***Jones
- 2026/04/17
Przewodnik po części
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM188R60E476ME15D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM188R60E476ME15D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM188R60E476ME15D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 2.5V |
| Tolerancja | ±20% |
| Grubość (maks) | 0.039' (1.00mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X5R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 47 µF |
| Podstawowy numer produktu | GRM188R60E |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM188R60E476ME15D.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM188R60E476ME15J | GRM188R60E226ME16J | GRM188R60G106ME84D | GRM188R60G226MEA0D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych GRM188R60E476ME15D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM188R60E476ME15D - Murata Electronics.
GRM188R11H102KA01DMurata Power Solutions
GRM188R60G436ME15DMurata Power Solutions
GRM188R11H472KA01DMurata Power Solutions
GRM188R60G226ME69JMurata ElectronicsCAP CER 22UF 4V X5R 0603
GRM188R11C104KA01DMurata Power Solutions
GRM188R11H332KA01DMurata Power Solutions
GRM188R11H221KA01DMurata Power Solutions
GRM188R51A475KE15DMurata Power Solutions
GRM188R60E226ME16JMurata ElectronicsCAP CER 22UF 2.5V X5R 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.