- Jess***Jones
- 2026/04/17
Inne powiązane dokumenty
GRM Series Data Graphs.pdfGRM188F52A332ZD01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM188F52A332ZD01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM188F52A332ZD01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 100V |
| Tolerancja | -20%, +80% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy | Y5V (F) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Cut Tape (CT) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 3300 pF |
| Podstawowy numer produktu | GRM188F52A |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM188F52A332ZD01D.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM188F52A222ZD01D | GRM188F51H224ZA01D | GRM188F51H223ZA01D | GRM188F51H104ZA01D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| oceny | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych GRM188F52A332ZD01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM188F52A332ZD01D - Murata Electronics.
GRM188R60E226ME16JMurata ElectronicsCAP CER 22UF 2.5V X5R 0603
GRM188F51H103ZA01JMurata Power Solutions
GRM188R11H102KA01DMurata Power Solutions
GRM188R11H332KA01DMurata Power Solutions
GRM188R11H221KA01DMurata Power Solutions
GRM188R11H472KA01DMurata Power Solutions
GRM188R11C104KA01DMurata Power Solutions
GRM188R51A475KE15DMurata Power SolutionsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.