- Jess***Jones
- 2026/04/17
Montaż/pochodzenie PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.07 | $14.07 |
JANTXV1N6312 Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - JANTXV1N6312 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - JANTXV1N6312
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 3.3 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | DO-35 (DO-204AH) |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 27 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 5 µA @ 1 V |
| Podstawowy numer produktu | 1N6312 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology JANTXV1N6312.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6312DUS | JANTXV1N6312US | JANTXV1N6312CUS | JANTXV1N6312US/TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych JANTXV1N6312 PDF i dokumentację Microchip Technology dla JANTXV1N6312 - Microchip Technology.
JANTXV1N6311Microchip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW DO35
JANTXV1N6312US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6311CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6312CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6313Microchip TechnologyDIODE ZENER 3.6V 500MW DO35
JANTXV1N6310US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311US/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6311CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW DO35
JANTXV1N6312CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6312DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6312USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6311DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6312CUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW MELF
JANTXV1N6311DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6312DUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW MELF
JANTXV1N6312DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW MELFTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.