- Jess***Jones
- 2026/04/17
Montaż/pochodzenie PCN
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $54.84 | $54.84 |
JANTXV1N6311CUS Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - JANTXV1N6311CUS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - JANTXV1N6311CUS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 3 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.4 V @ 1 A |
| Tolerancja | ±2% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | B, SQ-MELF |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | SQ-MELF, B |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 29 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 30 µA @ 1 V |
| Podstawowy numer produktu | 1N6311 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology JANTXV1N6311CUS.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JANTXV1N6311CUS/TR | JANTXV1N6311US | JANTXV1N6312CUS | JANTXV1N6311US/TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych JANTXV1N6311CUS PDF i dokumentację Microchip Technology dla JANTXV1N6311CUS - Microchip Technology.
JANTXV1N6310US/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6310USMicrochip TechnologyZENER DIODE
JANTXV1N6310CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELF
JANTXV1N6312CUS/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW MELF
JANTXV1N6310CUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311Microchip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW DO35
JANTXV1N6310DMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
JANTXV1N6310DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 2.7V 500MW MELF
JANTXV1N6312Microchip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6312CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6311DUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6311CMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW DO35
JANTXV1N6311DUS/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTXV1N6311US/TRMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELF
JANTXV1N6312CUSMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
JANTXV1N6311USMicrochip TechnologyDIODE ZENER 3V 500MW MELFTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.