- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
Select Devices Add Cu Alt Wire Base Metal 17/Dec/2.pdfArkusz danych HTML
TXS0101 Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.20 | $0.20 |
| 200+ | $0.077 | $15.40 |
| 500+ | $0.075 | $37.50 |
| 1000+ | $0.073 | $73.00 |
TXS0101DBVRG4 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - TXS0101DBVRG4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - TXS0101DBVRG4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - VCCB | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - VCCA | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Typ tłumacza | Voltage Level |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-23-6 |
| Seria | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Open Drain, Push-Pull |
| Sygnał wyjściowy | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Sygnał wejściowy | - |
| cechy | Auto-Direction Sensing |
| Szybkość przesyłania danych | 24Mbps |
| Kanały na obwód | 1 |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) | Bidirectional |
| Podstawowy numer produktu | TXS0101 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments TXS0101DBVRG4.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TXS0101DBVTG4 | TXS0101DCKRG4 | TXS0101DBVR | TXS0101DRLRG4 |
| Producent | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Szybkość przesyłania danych | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kanały na obwód | - | - | - | - |
| Sygnał wejściowy | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - VCCB | - | - | - | - |
| Sygnał wyjściowy | - | - | - | - |
| Typ tłumacza | - | - | - | - |
| Napięcie - VCCA | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TXS0101DBVRG4 PDF i dokumentację Texas Instruments dla TXS0101DBVRG4 - Texas Instruments.
TXS0102DCTRE4Texas Instruments2-BIT BIDIRECTIONAL VOLTAGE-LEVE
TXS0102DCTTE4Texas Instruments
TXS0101DCKTexas Instruments
TXS0101DBVTG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SOT23-6
TXS0102DCTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SM8
TXS0101DCKRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SC70-6
TXS0102DCTTexas Instruments
TXS0101DBVTexas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.