- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.456 | $0.46 |
| 200+ | $0.182 | $36.40 |
| 500+ | $0.176 | $88.00 |
| 1000+ | $0.174 | $174.00 |
TXS0102DCTRE4 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - TXS0102DCTRE4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - TXS0102DCTRE4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - VCCB | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - VCCA | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Typ tłumacza | Voltage Level |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SM8 |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Open Drain, Push-Pull |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Sygnał wyjściowy | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Sygnał wejściowy | - |
| cechy | - |
| Szybkość przesyłania danych | 24Mbps |
| Kanały na obwód | - |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) | Bidirectional |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments TXS0102DCTRE4.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TXS0102DCTRG4 | TXS0102DCURG4 | TXS0102DCUTG4 | TXS0102DCTR |
| Producent | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Napięcie - VCCB | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Szybkość przesyłania danych | - | - | - | - |
| Napięcie - VCCA | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) | - | - | - | - |
| Sygnał wyjściowy | - | - | - | - |
| Typ tłumacza | - | - | - | - |
| Kanały na obwód | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sygnał wejściowy | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
TXS0102DCTTG4Texas Instruments
TXS0102DCUTexas Instruments
TXS0102DCTTE4Texas Instruments
TXS0102DCTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SM8
TXS0101DCKTexas Instruments
TXS0101DCKRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC TRNSLTR BIDIRECTIONAL SC70-6
TXS0102DCTTexas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.