- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.104 | $0.10 |
T491B106M006ZTAU017280 Specyfikacje techniczne
KEMET - T491B106M006ZTAU017280 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KEMET - T491B106M006ZTAU017280
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Napięcie - znamionowe | 6.3V |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±20% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Seria | T491 |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 52 Weeks |
| Producent Kod rozmiaru | B |
| Żywotność @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| cechy | General Purpose |
| Współczynnik awaryjności | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.5 Ohm |
| szczegółowy opis | 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm |
| Pojemność | 10µF |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KEMET T491B106M006ZTAU017280.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | T491B106M006ATAUTO7280 | T491B106M006ZTAU00 | T491B106M006ZT7280 | T491B106M006ZTAU02 |
| Producent | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Producent Kod rozmiaru | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Żywotność @ Temp. | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| oceny | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
T491B106M006ZTAC00KEMETCAP TANT 10.0UF 6.0V
T491B106M006ZTAU02KEMETCAP TANT 10.0UF 6.0V
T491B106M006ZTKEMETCAP TANT 10.0UF 6.0V
T491B106M006ZT7027KEMETCAP TANT 10.0UF 6.0VTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.