- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
T491B106M006ZTAU00 Spec.pdfT491B106M006ZTAU00 Specyfikacje techniczne
KEMET - T491B106M006ZTAU00 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KEMET - T491B106M006ZTAU00
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | KEMET |
| Napięcie - znamionowe | 6.3 V |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±20% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Seria | T491 |
| oceny | - |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Producent Kod rozmiaru | B |
| Żywotność @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| cechy | General Purpose |
| Współczynnik awaryjności | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.5Ohm |
| Pojemność | 10 µF |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KEMET T491B106M006ZTAU00.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | T491B106M006ZTAU00 | 360-40-159-00-001000 |
| Producent | KEMET | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Producent Kod rozmiaru | B | - |
| Napięcie - znamionowe | 6.3 V | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | - |
| Żywotność @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C | - |
| Seria | T491 | 360 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Through Hole |
| oceny | - | - |
| Główny odstęp | - | - |
| cechy | General Purpose | - |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric) | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.083" (2.10mm) | - |
| Rodzaj | Molded | - |
| Pojemność | 10 µF | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) | - |
| Tolerancja | ±20% | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.5Ohm | - |
Pobierz arkusze danych T491B106M006ZTAU00 PDF i dokumentację KEMET dla T491B106M006ZTAU00 - KEMET.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.