- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CRxxx2xx, 3xx (TO-220 SiBOD).pdfCR4202AA Specyfikacje techniczne
Littelfuse Inc. - CR4202AA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Littelfuse Inc. - CR4202AA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 190V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - |
| Napięcie - podziały (min) | 250V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220 Modified |
| Seria | SiBOD™ TO-220 |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 3-SIP |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Kanały dwukierunkowe | 2 |
| Podstawowy numer produktu | CR4202 |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Littelfuse Inc. CR4202AA.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR4202AA | CR4202AB | CR4202AC | CR4210-20 |
| Producent | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | CR Magnetics Inc. |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 190V | 190V | 190V | - |
| Ochrona linii zasilających | No | No | No | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Napięcie - podziały (min) | 250V | 250V | 250V | - |
| Kanały dwukierunkowe | 2 | 2 | 2 | - |
| Podstawowy numer produktu | CR4202 | CR4202 | CR4202 | - |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220 Modified | TO-220 Modified | TO-220 Modified | - |
| Rodzaj | Zener | Zener | Zener | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole | Through Hole | DIN Rail, Panel |
| Aplikacje | General Purpose | General Purpose | General Purpose | - |
| Moc - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Seria | SiBOD™ TO-220 | SiBOD™ TO-220 | SiBOD™ TO-220 | CR4200 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C (TJ) | -55°C ~ 175°C (TJ) | -55°C ~ 175°C (TJ) | 0°C ~ 60°C |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Package / Case | 3-SIP | 3-SIP | 3-SIP | Module |
Pobierz arkusze danych CR4202AA PDF i dokumentację Littelfuse Inc. dla CR4202AA - Littelfuse Inc..
CR4210-5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 5A AC
CR4180-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A AC
CR4180-30CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 30A AC
CR4180-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4180-5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 5A AC
CR4210-2CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 2A AC
CR4210-20CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 20A AC
CR4210-100CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 100A AC
CR4180-150CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 150A AC
CR4210-200CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 200A AC
CR4210-10CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 10A AC
CR4180-40CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 40A AC
CR4210-150CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 150A AC
CR4180-20CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 20A AC
CR4180-15CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 15A AC
CR4180-25CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 25A ACTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.