- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $984.65 | $984.65 |
| 200+ | $392.88 | $78,576.00 |
| 500+ | $379.75 | $189,875.00 |
| 1000+ | $373.27 | $373,270.00 |
CR4180-20 Specyfikacje techniczne
CR Magnetics Inc. - CR4180-20 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do CR Magnetics Inc. - CR4180-20
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CR Magnetics, Inc. |
| Napięcie - Dostawa | 24V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Seria | CR4100 |
| Typ czujnika | Transformer w/Conditioning |
| Wrażliwość | - |
| Czas odpowiedzi | 250ms |
| Polaryzacja | Bidirectional |
| Package / Case | Module, Triple Pass Through |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wydajność | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| temperatura robocza | 0°C ~ 60°C |
| Liczba kanałów | 3 |
| Rodzaj mocowania | DIN Rail, Panel |
| Liniowość | - |
| Częstotliwość | 20Hz ~ 5kHz |
| Do pomiaru | AC |
| Obecny - Dostawa (Max) | 110mA |
| Obecny - Sensing | 20A |
| Precyzja | ±0.5% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9030.33.3400 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak CR Magnetics Inc. CR4180-20.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR4180-30 | CR4180-10 | CR4180-50 | CR4180-40 |
| Producent | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. | CR Magnetics Inc. |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba kanałów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ czujnika | - | - | - | - |
| Precyzja | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wrażliwość | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Czas odpowiedzi | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liniowość | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Obecny - Sensing | - | - | - | - |
| Do pomiaru | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CR4180-20 PDF i dokumentację CR Magnetics Inc. dla CR4180-20 - CR Magnetics Inc..
CR4180-30CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 30A AC
CR4180-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4170-75CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
CR4180-150CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 150A AC
CR4180-5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 5A AC
CR4180-0.5CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 0.5A AC
CR4180-25CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 25A AC
CR4180-100CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 100A AC
CR4180-15CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 15A AC
CR4180-40CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 40A AC
CR4180-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A AC
CR4170-50CR Magnetics Inc.SENSOR CURRENT XFMR 50A ACTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.