- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.033 | $1.03 |
ERC554K5900BEEB500 Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - ERC554K5900BEEB500 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - ERC554K5900BEEB500
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±25ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) |
| Seria | ERC |
| Tryb panel | 4.59 kOhms |
| Moc (W) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Moisture Resistant |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Film |
| Podstawowy numer produktu | ERC55 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale ERC554K5900BEEB500.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ERC554K5900BEEK500 | ERC554K5900BHEB500 | ERC554K6400BEEB500 | ERC554K5900BHEB600 |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
ERC554K5900BHEB500Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC554K5900BEEK600Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC554K5300FHEK600Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERC554K5300FKEK600Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERC554K5300FHEB600Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERC554K5900BHEK600Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC554K5900BEEK500Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC554K5300FKEK500Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC554K5300FHEK500Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC554K5300FHEB500Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC554K5900BHEK500Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC554K5300FKEB600Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERC554K5900BHEB600Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC554K5300FKEA600Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERC554K5300FKEB500Vishay DaleRES 4.53K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC554K6400BEEA500Vishay DaleRES 4.64K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC554K5900DHEK500Vishay DaleRES 4.59K OHM 0.5% 1/8W AXIAL
ERC554K6400BEEB500Vishay DaleRES 4.64K OHM 0.1% 1/8W AXIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.