- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
ERC Industrial.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.253 | $7.25 |
ERC554K5900BHEK600 Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - ERC554K5900BHEK600 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - ERC554K5900BHEK600
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±0.1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) |
| Seria | ERC |
| Tryb panel | 4.59 kOhms |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Moisture Resistant |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Film |
| Podstawowy numer produktu | ERC55 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale ERC554K5900BHEK600.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | ERC554K5900BHEK600 | MAX13003EBE |
| Producent | Vishay Dale | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Współczynnik awaryjności | - | - |
| Package / Case | Axial | - |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W | - |
| Współczynnik temperaturowy | ±50ppm/°C | - |
| Liczba zakończeń | 2 | - |
| cechy | Moisture Resistant | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) | - |
| Seria | ERC | * |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial | - |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - |
| Tolerancja | ±0.1% | - |
| Podstawowy numer produktu | ERC55 | MAX13003 |
| Pakiet | Bulk | Bulk |
| Tryb panel | 4.59 kOhms | - |
| Kompozycja | Metal Film | - |
Pobierz arkusze danych ERC554K5900BHEK600 PDF i dokumentację Vishay Dale dla ERC554K5900BHEK600 - Vishay Dale.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.