- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
BLF189XRB, BLF189XRBS.pdfInformacje o środowisku
Ampleon REACH.pdfBLF189XRBSU Specyfikacje techniczne
Ampleon USA Inc. - BLF189XRBSU Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Ampleon USA Inc. - BLF189XRBSU
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Ampleon |
| Napięcie - Test | 50 V |
| Napięcie - znamionowe | 135 V |
| Technologia | LDMOS |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT539B |
| Seria | - |
| Moc - Wyjście | 1900W |
| Package / Case | SOT-539B |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tray |
| noise Figure | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Zdobyć | 26dB |
| Częstotliwość | 108MHz |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.8µA |
| Obecny - Test | 200 mA |
| Podstawowy numer produktu | BLF189 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Ampleon USA Inc. BLF189XRBSU.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BLF189XRASU | BLF189XRBU | BLF184XRSU | BLF189XRAU |
| Producent | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. |
| Zdobyć | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| noise Figure | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Test | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Obecny - Test | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Moc - Wyjście | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych BLF189XRBSU PDF i dokumentację Ampleon USA Inc. dla BLF189XRBSU - Ampleon USA Inc..
BLF184XRSUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 23DB SOT1214B
BLF188XRSUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 24.4DB SOT539B
BLF200-S7LEM USA, Inc.IGBT Module
BLF2012LL98R2400APulse ElectronicsFILTER BALANCED BALUN WLAN
BLF188XRGAmpleon
BLF188XRUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 24.4DB SOT539A
BLF184XRUAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 23DB SOT1214A
BLF200-S7NCLEM USA, Inc.IGBT Module
BLF200-S7ALEM USA, Inc.IGBT Module
BLF189XRASUAmpleon USA Inc.BLF189XRA/SOT539/TRAY
BLF2012LM37R2400APulse ElectronicsBALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 0805
BLF188XRGJAmpleon USA Inc.RF FET LDMOS 135V 24DB SOT1248C
BLF200-SN7CLEM USA, Inc.
BLF189XRAUAmpleon USA Inc.BLF189XRA/SOT539/TRAY
BLF202Ampleon USA Inc.BLF202 - VHF PUSH-PULL POWER VDM
BLF189XRBUAmpleon USA Inc.RF MOSFET SOT539 TRAY
BLF200-S7NAIGBT Module
BLF188XRAMPLE0NTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.